BIO

Mým domovem jsou média a kultura. Nejsem desetibojař, který se snaží dělat sto věcí naráz. Jsem obojživelník. Takový, který je jednou nohou ve světe sociálních sítí a druhou nohou ve videu a fotografii.  

_____________________________________________________________________________

Se sestrou, která později vystudovala fotografii, jsem trávila spoustu času při focení jejích školních prací. Většinou jako nouzová modelka, ale více mě vždy zajímalo, co se odehrává „za kamerou“.

Po střední škole jsem si ke studiu vybrala Audiovizuální tvorbu na Filmové akademii Miroslava Ondříčka. Díky skvělým pedagogům, jmenovitě díky Jiřímu Strachovi, Bedřichu Ludvíkovi, Petru Slavíkovi, Marku Epsteinovi a F. A. Brabcovi, jsem si utvořila silnou vazbu k lidským příběhům a jejich vizuálnímu zachycení.

Po absolvování jsem se od AV tvorby odklonila a vrhla se do světa reklamy. Brány do ní mi otevřela agentura 2FRESH, kde jsem psala texty pro firmy jako Globus, Snickers nebo Lay’s. Zde jsem napsala i pár scénářů pro animované spoty a natočila spot pro hypermarket Globus, nebo pro téhož klienta napsala scénář k radio spotu. Příběhy jsem se snažila vměstnat i do reklam, i když ne vždy se to sešlo s požadavky klienta.

Podobně to bylo u agentury Bpromotion. Kromě textů jsem si užila práci na natáčení spotu pro Naturhouse nebo startupovém projektu Daysee.

Pyšná jsem i na spolupráci s vydavatelstvím Taktik International s. r. o., kde jsem se na tvorbě výukových videí podílela jako kameramanka.Práce na výukových videích mě však kvůli omezenému počtu lekcí zaměstnala na dobu omezenou a tak jsem se po dokončení všech videí spojila s agenturou Publishers. Zde jsme točili videa pro sociální sítě Mall.cz.

Jsem fanda rockové hudby, filmů a všech chvilek strávených za foťákem či kamerou.

Víc z mých žbleptů

http://terezakozikova.blog.cz/

 

Kontakty / Contact me

t.kozikova@gmail.com

facebook.com/terezakozikova

linkedin.com/in/terezakozikova/